- -13,80 €
Set de 5 cuțite Klausberg cu suport
- Lame din oțel inoxidabil
- Suprafață antiaderentă, fără necesitatea ascuțirii
- Mânere ergonomice
- Practice și ușor de utilizat
- Ușor de spălat și curățat
Setul conține:
- Cuțit de bucătar-șef - 20 cm (ideal pentru tăierea cărnii)
- Cuțit pentru pâine - 20 cm (potrivit pentru felierea pâinii)
- Cuțit de tăiat - 20 cm (potrivit pentru tocarea cărnii, zdrobirea semințelor sau a usturoiului)
- Cuțit universal - 12,5 cm (potrivit pentru tăierea legumelor, fructelor și cărnii)
- Cuțit pentru fructe și legume - 8,75 cm (potrivit pentru curățat)
- Suport practic
- Greutate: 2,04 kg
- Cuțitele nu sunt potrivite pentru spălarea în mașina de spălat vase
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Комплекти ножове |
|
| Culoare | Gri |
| Culoarea mânerului | Gri |
| Tip | universal |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Inox |
| Putere | 0 W |
| Număr / set | 6 |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Grosimea lamei | 20 cm |
| Materialul lamei | Oţel |