- -33,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Комплекти ножове |
|
| Материал дръжка | Дърво |
| Цвят | Кафяв |
| Цвят дръжка | Кафяв |
| Тип | Месо |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Инокс |
| Съдържание пакет | 4 х Ножа |
| Мощност | 0 W |
| Брой/комплект | 4 |
| Дължина острие | 12.6 cm |
| Дебелина острие | 1.4 мм |
| Материал острие | Инокс |