- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Комплекти ножове |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Καφέ |
| Χρώμα λαβής | Καφέ |
| Ενα είδος | Κρέας |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Inox |
| Πακέτο περιεχομένων | 4 х Ножа |
| Εξουσία | 0 W |
| Αριθμός / σετ | 4 |
| Μήκος λεπίδας | 12.6 cm |
| Πάχος λεπίδας | 1.4 мм |
| Υλικό λεπίδας | Inox |