- -33,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Комплекти ножове |
|
| Manipulați materialul | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Culoarea mânerului | Maro |
| Tip | Carne |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Inox |
| Pachet de conținut | 4 х Ножа |
| Putere | 0 W |
| Număr / set | 4 |
| Lungimea lamei | 12.6 cm |
| Grosimea lamei | 1.4 мм |
| Materialul lamei | Inox |