- -0,51 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Комплекти ножове |
|
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Цвят дръжка | Син |
| Тип | Универсален |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Стомана, Пластмаса |
| Съдържание пакет | 2 x Назъбени ножа |
| Брой/комплект | 2 |
| Дължина | 21 cm |
| Тегло | 60 g |
| Дължина острие | 10 cm |
| Материал острие | Стомана |