- -0,51 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Комплекти ножове |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπλε |
| Χρώμα λαβής | Μπλε |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Ατσάλι, Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 2 x Назъбени ножа |
| Αριθμός / σετ | 2 |
| Μήκος | 21 cm |
| Βάρος | 60 g |
| Μήκος λεπίδας | 10 cm |
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι |