- -0,51 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Комплекти ножове |
|
| Manipulați materialul | Plastic |
| Culoare | Albastru |
| Culoarea mânerului | Albastru |
| Tip | universal |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Oţel, Plastic |
| Pachet de conținut | 2 x Назъбени ножа |
| Număr / set | 2 |
| Lungime | 21 cm |
| Greutate | 60 g |
| Lungimea lamei | 10 cm |
| Materialul lamei | Oţel |