- -19,38 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Материал корпус | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Функции | Защита против прегряване, Безшумен, Защитен термостат, Термостат, Бутон за вкл/изкл, Защита от прегряване |
| Вграден вентилатор | Не |
| Нива на мощност | 3 |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Място за монтиране | Под |
| Височина | 35 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 8 cm |
| Употреба | Домашна |