- -19,38 €
- Stoc epuizat

Convector electric Rosberg R51974A
- Putere: 2000 W
- Nivele de putere: 3 (750W / 1250W / 2000W)
- Termostat
- Protectie impotriva supraincalzirii
- Manere incorporate pentru transport usor
- Freestanding
- Alimentare: 220-240V, 50-60Hz
- Dimensiuni: 50 x 35 x 8 cm
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Convector electric Rosberg R51974A
- Putere: 2000 W
- Nivele de putere: 3 (750W / 1250W / 2000W)
- Termostat
- Protectie impotriva supraincalzirii
- Manere incorporate pentru transport usor
- Freestanding
- Alimentare: 220-240V, 50-60Hz
- Dimensiuni: 50 x 35 x 8 cm
Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Material carcasa | Metal, Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Tăcut, Termostat de protecție, Termostat, Butonul ON / OFF, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Ventilator incorporat | Nu |
| Trepte putere | 3 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Suprafata de montare | Sub |
| Inaltime | 35 cm |
| Latime | 50 cm |
| Adancime | 8 cm |
| Utilizare | Intern |