- -19,38 €
- Χωρίς απόθεμα

Σόμπα Convector της Rosberg
- Ισχύς: 2000 W
- Επίπεδα λειτουργίας : 3 (750W / 1250W / 2000W)
- Θερμοστάτης
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Εύκολη στη μεταφορά ενσωματωμένες χειρολαβές μπορείτε να την μετακινείτε εύκολα από χώρο σε χώρο
- Δαπέδου
- Τροφοδοσία: 220-240V, 50-60Hz
- Διαστάσεις: 50 x 35 x 8 εκ.
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Σόμπα Convector της Rosberg
- Ισχύς: 2000 W
- Επίπεδα λειτουργίας : 3 (750W / 1250W / 2000W)
- Θερμοστάτης
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Εύκολη στη μεταφορά ενσωματωμένες χειρολαβές μπορείτε να την μετακινείτε εύκολα από χώρο σε χώρο
- Δαπέδου
- Τροφοδοσία: 220-240V, 50-60Hz
- Διαστάσεις: 50 x 35 x 8 εκ.
Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Σιωπηλός, Θερμοστάτης ασφαλείας, Θερμοστάτης, Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Οχι |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Υψος | 35 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάθος | 8 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |