- -107,37 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Защита срещу замръзване, Wi-Fi, Дистанционно управление, Защита от преобръщане, Автоматичен режим, Таймер 24 ч |
| Вграден вентилатор | Не |
| Място за монтиране | Под |
| Степени на мощност | 2000 W, 1800 W |
| Височина | 43.5 cm |
| Ширина | 70 cm |
| Дълбочина | 22 cm |
| Употреба | Домашна |