- -107,37 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Protecția împotriva înghețului, Wi-Fi, Telecomandă, Protecție prin răsturnare, Mod automat, Таймер 24 ч |
| Ventilator incorporat | Nu |
| Suprafata de montare | Sub |
| Valori trepte putere | 2000 W, 1800 W |
| Inaltime | 43.5 cm |
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 22 cm |
| Utilizare | Intern |