- -107,37 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Προστασία από πάγο, Wi-Fi, Τηλεχειριστήριο, Προστασία ανατροπής, Αυτόματη λειτουργία, 24ωρο χρονόμετρο |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Οχι |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Επίπεδα ισχύος | 2000 W, 1800 W |
| Υψος | 43.5 cm |
| Πλάτος | 70 cm |
| Βάθος | 22 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |