- -42,95 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Материал корпус | Метал, Пластамаса |
| Цвят | Бял, Сив |
| Функции | Термостат, Бутон On/Off, Защита от прегряване, Защита от преобръщане |
| Вграден вентилатор | Не |
| Нива на мощност | 2 |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Място за монтиране | Под |
| Степени на мощност | 2000 W, 1000 W |
| Височина | 57.5 cm |
| Ширина | 25.2 cm |
| Дълбочина | 45 cm |
| Тегло | 3.9 Kg |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месец |