- -42,95 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Κουμπί On/Off, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία ανατροπής |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Οχι |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Επίπεδα ισχύος | 2000 W, 1000 W |
| Υψος | 57.5 cm |
| Πλάτος | 25.2 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Βάρος | 3.9 Kg |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 месец |