- -42,95 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Material carcasa | Metal, Plastime |
| Culoare | Alb, Gri |
| Functii | Termostat, Buton On/Off, Protecția împotriva supraîncălzirii, Protecție prin răsturnare |
| Ventilator incorporat | Nu |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Suprafata de montare | Sub |
| Valori trepte putere | 2000 W, 1000 W |
| Inaltime | 57.5 cm |
| Latime | 25.2 cm |
| Adancime | 45 cm |
| Greutate | 3.9 Kg |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 месец |