- -46,02 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Безшумен, Регулируем термостат, Безопасност и защита от прегряване, Светлинен индикатор, LED дисплей, Wi-Fi, Таймер 24 часа, Вграден венилатор |
| Вграден вентилатор | Да |
| Защитен клас | IP24 |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Място за монтиране | Стена, Под |
| Височина | 43 cm |
| Ширина | 92 cm |
| Дълбочина | 24 cm |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |