- -46,02 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Tăcut, Termostat reglabil, Protecția împotriva siguranței și supraîncălzirii, Indicatorul luminos, Display LED, Wi-Fi, Таймер 24 часа, Vena încorporată |
| Ventilator incorporat | DA |
| Clasa de protectie | IP24 |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Suprafata de montare | Perete, Sub |
| Inaltime | 43 cm |
| Latime | 92 cm |
| Adancime | 24 cm |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |