- -46,02 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Σιωπηλός, Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Ασφάλεια και προστασία από υπερθέρμανση, Φωτεινή ένδειξη, Οθόνη LED, Wi-Fi, Таймер 24 часа, Ενσωματωμένος ανεμιστήρας |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Ναι |
| Κατηγορία προστασίας | IP24 |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα, Κάτω από |
| Υψος | 43 cm |
| Πλάτος | 92 cm |
| Βάθος | 24 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |