- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Материал корпус | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Бял / Черен |
| Функции | Термостат, Защита от прегряване, Изключва се при падане |
| Вграден вентилатор | Да |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 1800 W |
| Място за монтиране | Под |
| Препоръчителна площ на помещение | 32 m2 |
| Степени на мощност | 1200 W, 1800 W |
| Височина | 26.8 cm |
| Ширина | 25.4 cm |
| Дълбочина | 19 cm |
| Тегло | 1.9 Kg |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 60 месеца |