- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Material carcasa | Metal, Plastic |
| Culoare | Alb negru |
| Functii | Termostat, Protecția împotriva supraîncălzirii, Se oprește când se încadrează |
| Ventilator incorporat | DA |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 1800 W |
| Suprafata de montare | Sub |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 32 m2 |
| Valori trepte putere | 1200 W, 1800 W |
| Inaltime | 26.8 cm |
| Latime | 25.4 cm |
| Adancime | 19 cm |
| Greutate | 1.9 Kg |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 60 luni |