- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Χρώμα | Ασπρο / μαύρο |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Προστασία από υπερθέρμανση, Απενεργοποιείται όταν πέσει |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Ναι |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 1800 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 32 m2 |
| Επίπεδα ισχύος | 1200 W, 1800 W |
| Υψος | 26.8 cm |
| Πλάτος | 25.4 cm |
| Βάθος | 19 cm |
| Βάρος | 1.9 Kg |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 60 μήνες |