- -58,80 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Безшумен, LED дисплей, Дистанционно управление, Бутон за включване / изключване, Защита от прегряване, Защита от замръзване, Защита от преобръщане, Таймер 24 часа, Автоматичен режим, Регулиране на температурата |
| Вграден вентилатор | Не |
| Нива на мощност | 4 |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Място за монтиране | Под |
| Препоръчителна площ на помещение | 35 м2 |
| Степени на мощност | 2000 W |
| Височина | 43.5 cm |
| Ширина | 70 cm |
| Дълбочина | 22 cm |
| Употреба | Домашна |