- -58,80 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Σιωπηλός, Οθόνη LED, Τηλεχειριστήριο, Κουμπί ενεργοποίησης - απενεργοποίησης, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία από πάγο, Προστασία ανατροπής, Таймер 24 часа, Αυτόματη λειτουργία, Ρύθμιση θερμοκρασίας |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Οχι |
| Επίπεδα ισχύος | 4 |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 35 м2 |
| Επίπεδα ισχύος | 2000 W |
| Υψος | 43.5 cm |
| Πλάτος | 70 cm |
| Βάθος | 22 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |