- -58,80 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Tăcut, Display LED, Telecomandă, Butonul ON / OFF, Protecția împotriva supraîncălzirii, Protecția împotriva înghețului, Protecție prin răsturnare, Таймер 24 часа, Mod automat, Reglarea temperaturii |
| Ventilator incorporat | Nu |
| Trepte putere | 4 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Suprafata de montare | Sub |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 35 м2 |
| Valori trepte putere | 2000 W |
| Inaltime | 43.5 cm |
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 22 cm |
| Utilizare | Intern |