- -36,81 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Термостат, Таймер, Температурен контрол, Водоустойчива, Control remote |
| Максимална мощност | 2200 W |
| Място за монтиране | Под |
| Височина | 52.6 cm |
| Ширина | 78 cm |
| Дълбочина | 21.6 cm |
| Тегло | 5.7 Kg |
| Употреба | Домашна |