- -36,81 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Termostat, Temporizator, Controlul temperaturii, Rezistent la apă, Control remote |
| Putere maxima | 2200 W |
| Suprafata de montare | Sub |
| Inaltime | 52.6 cm |
| Latime | 78 cm |
| Adancime | 21.6 cm |
| Greutate | 5.7 Kg |
| Utilizare | Intern |