- -36,81 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Ελεγχος θερμοκρασίας, Αδιάβροχη, Control remote |
| Μέγιστη ισχύς | 2200 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Υψος | 52.6 cm |
| Πλάτος | 78 cm |
| Βάθος | 21.6 cm |
| Βάρος | 5.7 Kg |
| Χρήση | Σπιτικό |