- -4,09 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Инокс |
| Капацитет | 5 l |
| Функции | Блокиращ се педал |
| Форма | Кръгла |
| Тип отваряне на капак | Педал |
| Височина | 26.5 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Диаметър | 21 cm |