- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Inox |
| Χωρητικότητα | 5 l |
| Λειτουργίες | Πεντάλ κλειδώματος |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Πετάλι |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Διάμετρος | 21 cm |