- -4,09 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кошчета за боклук |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Inox |
| Capacitate | 5 l |
| Funcții | Pedala |
| Forma | Rundă |
| Tipul deschiderii capacului | Pedala |
| Înălţime | 26.5 cm |
| Lăţime | 21 cm |
| Diametru | 21 cm |