(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Бежов |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Предназначен за | Интериор |
| Капацитет | 40 l |
| Функции | Вентилационна система |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Цилиндър |
| Тип отваряне на капак | Ръчно |
| Височина | 72 cm |
| Ширина | 29.5 cm |
| Диаметър | 29.5 cm |