(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кошчета за боклук |
|
| Culoare | Bej |
| Material | Plastic, Oţel |
| Destinate pentru | Interior |
| Capacitate | 40 l |
| Funcții | Sistem de ventilatie |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Forma | Cilindru |
| Tipul deschiderii capacului | Mână |
| Înălţime | 72 cm |
| Lăţime | 29.5 cm |
| Diametru | 29.5 cm |