(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Εσωτερικό |
| Χωρητικότητα | 40 l |
| Λειτουργίες | Вентилационна система |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Κύλινδρος |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Χειρός |
| Υψος | 72 cm |
| Πλάτος | 29.5 cm |
| Διάμετρος | 29.5 cm |