- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Инокс |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Интериор |
| Капацитет | 30 l |
| Форма | Цилиндър |
| Тип отваряне на капак | Ръчно |
| Височина | 28.4 cm |
| Ширина | 20.2 cm |
| Диаметър | 20.2 cm |