- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кошчета за боклук |
|
| Culoare | Inox |
| Material | Oţel |
| Destinate pentru | Interior |
| Capacitate | 30 l |
| Forma | Cilindru |
| Tipul deschiderii capacului | Mână |
| Înălţime | 28.4 cm |
| Lăţime | 20.2 cm |
| Diametru | 20.2 cm |