- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Εσωτερικό |
| Χωρητικότητα | 30 l |
| Μορφή | Κύλινδρος |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Χειρός |
| Υψος | 28.4 cm |
| Πλάτος | 20.2 cm |
| Διάμετρος | 20.2 cm |