- -8,72 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Емайлирана стомана |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Запалваща система, Защита от изтичане на газ, Работа с течна газ, Крачета против приплъзване |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Газов |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 1 |
| Брой зони за готвене | 1 |
| Ширина | 34 cm |
| Дълбочина | 26 cm |
| Тегло | 1.5 Kg |