- -8,72 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Steelul emailat |
| Putere | 2200 W |
| Functii | Sistem de aprindere, Protecția împotriva scurgerilor de gaze, Lucrați cu gaz lichid, Picioare anti-alunecare |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Gaz |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 1 |
| Numar zone gatire | 1 |
| Latime | 34 cm |
| Adancime | 26 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |