- -8,72 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Σύστημα ανάφλεξης, Προστασία από διαρροή αερίου, Λειτουργία υγραερίου, Αντιολισθητικά πόδια |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Газов |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 1 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 1 |
| Πλάτος | 34 cm |
| Βάθος | 26 cm |
| Βάρος | 1.5 Kg |