- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стъкло Кристал |
| Мощност | 2500 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Термостат |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Максимална температура | 400 C |
| Брой нагреватели | 2 |
| Брой зони за готвене | 2 |
| Голяма нагревателна зона | 1 |
| Малка нагревателна зона | 1 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 1.5 kW |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1 kW |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 47 cm |
| Дълбочина | 26 cm |
| Тегло | 3.737 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |