- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Crystal de sticlă |
| Putere | 2500 W |
| Functii | Indicator luminos, Termostat |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Standard |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Temperatura maxima | 400 C |
| Numar arzatoare | 2 |
| Numar zone gatire | 2 |
| Arzator mare | 1 |
| Arzator mic | 1 |
| Putere arzator mare | 1.5 kW |
| Putere arzator mic | 1 kW |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 47 cm |
| Adancime | 26 cm |
| Greutate | 3.737 Kg |
| Garanție | 36 luni |