- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί Κρύσταλλο |
| Εξουσία | 2500 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Θερμοστάτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 400 C |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 2 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 1 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1.5 kW |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1 kW |
| Υψος | 6 cm |
| Πλάτος | 47 cm |
| Βάθος | 26 cm |
| Βάρος | 3.737 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |