- -18,75 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стъкло, Стомана |
| Мощност | 3.45 kW |
| Функции | Запалваща система |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Газов |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 1 |
| Брой зони за готвене | 1 |
| Височина | 9 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Дълбочина | 37 cm |
| Color | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |