- -18,75 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί, Ατσάλι |
| Εξουσία | 3.45 kW |
| Λειτουργίες | Σύστημα ανάφλεξης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Газов |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 1 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 1 |
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Βάθος | 37 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |