- -18,75 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă, Oţel |
| Putere | 3.45 kW |
| Functii | Sistem de aprindere |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Gaz |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 1 |
| Numar zone gatire | 1 |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 28 cm |
| Adancime | 37 cm |
| Culoare | Negru |
| Garanție | 24 luni |