- Изчерпано
Защо да избереш двоен инфрачервен котлон Brock HPI 3002 BK?
✓ 2 стъклокерамични плочи с диаметър 18,7 см и 16,4 см
✓ 2 регулируеми темостата
✓ 2 индикаторни лампи
✓ Неплъзгащи се крачета
✓ Размери (Дължина/ Ширина/ Височина): 47 см x 25 см x 8 см
✓ Тегло: 1.828 кг
✓ Мощност: 1200 + 800W
✓ Гаранция: 2 години
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Защо да избереш двоен инфрачервен котлон Brock HPI 3002 BK?
✓ 2 стъклокерамични плочи с диаметър 18,7 см и 16,4 см
✓ 2 регулируеми темостата
✓ 2 индикаторни лампи
✓ Неплъзгащи се крачета
✓ Размери (Дължина/ Ширина/ Височина): 47 см x 25 см x 8 см
✓ Тегло: 1.828 кг
✓ Мощност: 1200 + 800W
✓ Гаранция: 2 години
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Керамика |
| Мощност | 150 kWh |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 2 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 1200 W |
| Мощност на малка нагревателна зона | 800 W |
| Дълбочина | 1427 x 835 x 195 - 0 мм, 25 cm |