- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică |
| Putere | 150 kWh |
| Functii | Indicator luminos |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 1200 W |
| Putere arzator mic | 800 W |
| Adancime | 1427 x 835 x 195 - 0 mm, 25 cm |