- Χωρίς απόθεμα
Γιατί να επιλέξετε μια διπλή εστία υπερύθρων Brock HPI 3002 BK;
✓ 2 υαλοκεραμικά πλακάκια με διάμετρο 18,7 cm και 16,4 cm
✓ 2 ρυθμιζόμενοι θερμοστάτες
✓ 2 ενδεικτικές λυχνίες
✓ Αντιολισθητικά πόδια
✓ Διαστάσεις (Μήκος / Πλάτος / Ύψος ): 47 cm x 25 cm x 8 cm
✓ Βάρος: 1.828 kg
✓ Ισχύς: 1200 + 800W
✓ Εγγύηση: 2 χρόνια
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Γιατί να επιλέξετε μια διπλή εστία υπερύθρων Brock HPI 3002 BK;
✓ 2 υαλοκεραμικά πλακάκια με διάμετρο 18,7 cm και 16,4 cm
✓ 2 ρυθμιζόμενοι θερμοστάτες
✓ 2 ενδεικτικές λυχνίες
✓ Αντιολισθητικά πόδια
✓ Διαστάσεις (Μήκος / Πλάτος / Ύψος ): 47 cm x 25 cm x 8 cm
✓ Βάρος: 1.828 kg
✓ Ισχύς: 1200 + 800W
✓ Εγγύηση: 2 χρόνια
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Εξουσία | 150 kWh |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 800 W |
| Βάθος | 1427 x 835 x 195 - 0 mm, 25 cm |