- -10,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Инокс |
| Материал | Керамика, Инокс |
| Мощност | 1200 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Защита против прегряване, Крачета против приплъзване, Температурен контрол |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Горно |
| Брой нагреватели | 1 |
| Нормална нагревателна зона | 1200 W |
| Височина | 7.5 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дълбочина | 31.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |